Kyslíkové vodné fajky

Vodné fajky slúžia na fajčenie tabaku a spríjemňujú nám život už niekoľko storočí. Keďže všetko v dnešnej dobe podlieha modernizácii, vodné fajky a ich fajčenie nie je výnimkou. Čoraz viac sú obľúbené beznikotínové náhrady shisha tabakov vo forme pary. Dnes vám predstavíme kyslíkové vodné fajky.

Čo sú kyslíkové vodné fajky?

Kyslíková vodná fajka je naše futuristické prevedenie tradičnej vodnej fajky. Naša vodná fajka používa skôr atomizáciu než teplo, aby vyprodukovala úžasné pary. Hostia tak potom môžu inhalovať pary prostredníctvom ich vlastných jednotlivých a sterilných handsetov a náustku.

Pary sú úplne bezpečné, uvoľnené od dymu a nikotínu. Nakoľko neobsahujú dym, dajú sa použiť v interiéri, a preto sú skvelé pre akúkoľvek príležitosť.

Naše úplne jedinečné zostavy kyslíkových vodných fajok dajú naším hosťom možnosť vychutnať si zábavnú a chutnú „shisha“ skúsenosť- úplne bez dymu a nikotínu.

Hostia sa posadia okolo ohromujúcej „shisha zostavy“, ktorá slúži až šiestim hosťom naraz. Vyberú si príchuť a môžu si vychutnať 5-15 minútové posedenie, zatiaľ čo budú pri tom vdychovať jej jedinečne ochutené pary v autentickom, no zato futuristickom štýle „shisha“.

Naše kyslíkové vodné fajky sú jediné svojho druhu a sú dostupné „len“ počas udalostí konajúcich sa kdekoľvek a kedykoľvek.

Shisha zážitok

Hostia sa posadia okolo kyslíkovej vodnej fajky. Asistent prevezme ich objednávku príchute vybranej z príchuťového menu. Hosťovi sa následne podá handset vodnej fajky a ich vybranej príchuti. Keď sú pripravení, asistent zapne prístroj a chutná para, ktorá vyzerá ako dym, začne vychádzať z ich handsetového náustku.

jasmin

Študentka marketingu, ktorá sa zaujíma o životný štýl, módu a krásu. Píše články o rozličných pútavých témach.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial