Ako používať Ascent Vaporizér

DaVinci Ascent vaporizér slúži na vaporizáciu byliniek, sušiny či herby. Je vybavený väčšou kapacitou batérie s vysoko kvalitnými materiálmi použitými pri výrobe. Prinášame vám jednoduchých 5 krokov ako používať Ascent Vaporizér.

Krok 1: Zapnutie Ascent Vaporizér

Na vrchu sa nachádza malý spúšťací gombík. Stlačte ho a LED obrazovka odrazu ožije a zobrazí sa základné načítanie teploty. Ak nastane chyba a nestane sa tak, skontrolujte batérie. Možnú budú potrebovať trochu voltov.

Krok 2: Zahrievanie Ascent Vaporizéra

Na zadnej strane prístroja sa nachádza prepínač teploty, ktorý vám dovolí zvyšovať alebo znižovať požadovanú hladinu teploty. Odporúčal by som začať trošku vyššie s Ascentom, na približne 380/385 stupňoch alebo tak podobne a zahrievať ho v závislosti od toho, aký typ materiálu sa chystáte inhalovať (oleje, koncentráty alebo bylinky).

Krok 3: Naplnenie Ascent Vaporizéra

Potočte spodnú časť zariadenia do oboch strán a zariadenie sa oddelí od základnej časti prostredníctvom otáčavého závitu, čím sa uvoľní bylinková komôrka. Vložte obsah vášho materiálu dnu, no nenaplňte ju príliš tesno. Namiesto toho, naplňte ju opatrne a uistite sa, že všetok materiál skončí vo vnútri komôrky.

Čistiaci nástroj alebo aj opatrná práca prstami by to mali docieliť. Ak používate oleje alebo koncentráty, vezmite sklenenú olejovú nádobku a vsuňte ju rovno dnu. Bude to veľmi natesno, ale má to tak byť.

Step 4: Používanie Ascent Vaporizéra

Potočte bylinkovú komôrku a zaistite ju tak, aby zapadla do skleného vývodu na paru, ktorý prechádza stredom zariadenia. Rýchle stlačenie vykurovacieho gombíka narazí na pamäť Ascentu a automaticky začne stúpať na predchádzajúce nastavenia. Malo by to prebehnúť veľmi rýchlo. Keď skočí na požadované číslo, tak ho nechajte po dobu približne 10 sekúnd, aby “nazhromaždilo svoje chi”. Potom začnite ťahať.

V tomto bode by už mali ísť veci hladko, ale uistite sa, či si zachovávate pevnú hlavu a asi v polovici inhalovania obsahu ho otvorte a namletý materiál poriadne premiešajte, aby ste vystavili na povrch čistý, ešte neinhalovaný obsah materiálu, ktorý sa ešte stále nespotreboval. Uistite sa, že teplota je pre koncentráty vyššia, pretože ak budete mať s nimi akýkoľvek problém, je dosť pravdepodobné, že práve tento aspekt bude tým pravým vinníkom.

Krok 5: Vyprázdnenie a vyčistenie Ascent Vaporizéra

Pekne poporiadku. Vypnite vaporizér chvíľkovým stlačením a podržaním spúšťacieho gombíka. Následne otvore bylinkovú komôrku a odstráňte toho toľko, koľko len môžete. Urobte tak pred použitím vášho dôverného nástroja/kefky na zachytenie akýchkoľvek posledných, ešte „doznievajúcich“ kúskov.

Ak máte vnútri olejovú nádobku, použite hákový nástroj na jej odstránenie z priehradky. Na nádobke je malý otvor, ktorý slúži na uchytenie krytu. Taktiež vytiahnite z času na čas aj dolné a horné sklenené zakončenia a poriadne ich namočte do ISO a pokiaľ to bude možné, vyčistite ich. Sklo potom stráca zmysel svojho využitia, ak jedinou chuťou vo vašich ústach sú mesiace-staré zadymené zvyšky, ktoré sa v nich po čase usadia.

jasmin

Študentka marketingu, ktorá sa zaujíma o životný štýl, módu a krásu. Píše články o rozličných pútavých témach.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial