Najlepším prenosný vaporizér a aromaterapia

Vaporizér DaVinci je najpokročilejšie aromaterapeutické zariadenie na svete, ktoré sa zmestí aj do vrecka. Spaľovanie bylín bolo najjednoduchšou formou terapeutickej inhalácie, no našťastie pre nás, časy starovekých ľudí pominuli. Proces odparovania eliminuje škodlivé karcinogény, dym a decht, ktoré spôsobujú ochorenia, zatiaľ čo stále produkuje dym neporaziteľnej sily a chuti.

DaVinci sa zmestí do každého vrecka. Bol dizajnovaný s dôrazom na prenosnosť, vďaka čomu si ho môžete užiť kdekoľvek. Ponúka digitálne ovládanie teploty, ktoré vám umožní presne a spoľahlivo kontrolovať teplotu odparovania. Zatiaľ čo iné výrobky môžu používať nepresnú technológiu, ktorá je v rozpore s účelom teplotne citlivého odparovania, batériou napájaný DaVinci umožňuje zvoliť presnú teplotu v stupňoch Celzia aj Fahrenheit.

Aromaterapia je umenie odparovania rastlinného materiálu a esenciálnych olejov na zvýšenie dobrého pocitu a zlepšenia uzdravovania. História aromaterapie a jej blahodárnych účinkov na zdravie, siaha až do prvého storočia. Správna príprava je nevyhnutná pre dosiahnutie čo najvyššej účinnosti. Vyžaduje si to správnu zmes bylín, aromaterapeutických olejov a čo najúčinnejší odparovač.

Isté zmesi bylín spúšťajú fyzické a psychické reakcie. Toto je základ pre používanie aromaterapeutických olejov. Najdôležitejšie je nájdenie správnej zmesi. Pri aplikácii máte na výber tri metódy: rozptyl vzduchom, priamu inhaláciu a lokálnu aplikáciu.

Vaporizér vs. klasické fajčenie

Odparovanie je formou priamej inhalácie. Aromaterapeutické zariadenie zohrieva materiál až pokiaľ sa neodparí aby sa mohol vdychovať. Odparovanie bylín vás chráni pred vdýchnutím potenciálne toxického materiálu. Táto možnosť je zdravšia ako iné formy priameho vdychovania, medzi ktoré patrí aj fajčenie. Fajčenie bylín odparuje nielen to zdravé, ale aj škodlivé. Horí pri ňom aj iný neorganický materiál, ako napríklad papier. Kľúčom k správnemu odparovaniu je aromaterapeutické zariadenie.

Najlepší odparovač bylín umožní používateľovi nastaviť a kontrolovať teplotu. S plnou kontrolou tepoty sa vyhnete vdýchnutiu toxínov alebo neorganických splodín. Vo väčšine prípadov môžete pridať zmes aromaterapeutických olejov, alebo použiť sušené byliny. Teplotu odparovača potom nastavujete podľa použitého materiálu.

Odparovač môžete použiť na zotavenie sa z nachladnutia, alebo z ochorenia dýchacích ciest. Niektoré zmesi vylepšujú náladu alebo pomáhajú so spánkom. Ostatné byliny pomáhajú navodiť pokoj, alebo uvoľniť napäté svaly. Aromaterapia je osobným procesom. Praxou nájdete zmes vyhovujúcu vašim potrebám. Kombinácia aromaterapeutického zariadenia a bylinných zmesí je dôležitá pre plné využitie výhod, ktoré prináša odparovanie. Napríklad eukalyptus je bežne používaný pri nachladnutí, kamilka pomôže so spánkom, ľubovník bodkovaný zase s depresiou.

Keď zistíte čo vám vyhovuje, zožeňte si ten najlepší odparovač bylín. Ak chcete zariadenie aj prenášať, vyskúšajte odparovač DaVinci. Tento odparovač do vrecka vám umožní nosiť si aromaterapiu so sebou. DaVinci má digitálne nastaviteľné ovládanie teploty a úložný priestor, kam sa zmestí viac náplní na odparovanie. Ohybná slamka zaisťuje bezpečné vdychovanie výparov. Toto prenosné zariadenie vám poskytne výhody odparovania kdekoľvek sa pohnete.

jasmin

Študentka marketingu, ktorá sa zaujíma o životný štýl, módu a krásu. Píše články o rozličných pútavých témach.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial