Najväčšia cigara na svete

Najväčšia cigara na svete za 185,000 dolárov

To je ale rakovinová bomba! Keď majiteľ webovej stránky CigarsDirect.com Juan Panesso, dostal objednávku na 100 cigár, ktoré stoja 750 dolárov za kus, nemohol tomu uveriť.

“Je to ako kúpiť si 100 Ferrari“, povedal Panesso. “Za svoje roky som nikdy nepredal ani jednu z týchto cigár “.

Ale jeho údiv sa zmenil v absolútny šok, keď zákazník žiadal výrobu najväčšej cigary na svete.

Snažíme sa zamerať na fajčiarov prémiových cigár,” povedal Panesso. “Ale ešte nikdy sme tu nemali nič takéto. Je to skutočne čudné a zároveň vzrušujúce ”.

Panesso vytvoril najväčšiu cigaru na svete – 20 – stôp dlhú, 3 – stopy širokú cigaru, ktorá obsahuje 1600 libier (viac než 725 kilogramov) nikaraguajského tabaku v Clearwater v sklade na Floride, ktorý bol používaný na cigarové zhromaždenia a iné akcie. Túto cigaru nazval Gran Habano #5 El Gigante a predal ju svojmu klientovi , riaditeľovi spoločnosti Oakley sunglasses, za 185,000 dolárov. Panesso bol s celkovým stavom cigary spokojný.

Odviedli skvelú prácu tým, ako ju uskladnili“ povedal. „Je vlhká, skvele vonia a vôbec sa nerozpadáva.“

Zákazník, ktorý chcel cigaru El Gigante na Superbowl party, taktiež požadoval cigaru Davidoff Dom Perignon, kubánsku “najvyhľadávanejšiu“ cigaru na svete. Jeden box týchto cigár stojí 16,000 dolárov.

Musí to byť rozhodne skvelá Super Bowl party – keď je viac než 200,000 dolárov v dyme alebo ako my chudobní Slováci hovoríme hore komínom. Nezúfajte najlepsie cigary si viete vychutnať aj na Slovensku.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial