Tabak do vodnej fajky Al Fakher

Pokiaľ ste sa ešte nestretli s týmto pojmom, je najvyšší čas sa zoznámiť.
Od roku 1999 vyrába spoločnosť Al Fakher tabaky do vodnej fajky, ktoré sú vyrábané z najlepších odrôd. Patrí k najtradičnejším a najstarším tabakom, ktoré sú dostať vo viac ako 36 krajinách po celom svete. Dnes si môžeme od tohto výrobcu zo Spojených Arabských Emirátov, vychutnať širokú škálu šťavnatých ovocných chutí, ktorými sú tieto tabaky obohatené.

Tabak do vodnej fajky Al Fakher – jemný a zároveň hustý dym.

Od štandardných ovocných príchutí s koncentrovanou a jemnou chuťou ktorá neškriabe v krku,
po zlaté, alebo špeciálne edície. Do sortimentu spoločnosti patrí aj čistá melasa ktorá priam vyzýva k degustácii, alebo sklenené vodné fajky dodávané v polstrovaných kufríkoch spolu s príslušenstvom. Tabak neobsahuje žiadne stonky, alebo kostrnky. Kvalitné tabakové listy s vyšším podielom melasy (bez hustejšej koncentrácie melasy) tak dodávajú príjemný a delikátny zážitok z fajčenia.

Dôležité:
Pre tabak do vodnej fajky, ale aj iné druhy tabakových výrobkov nastala zmena v zákone EU. Výrobca nesmie zobrazovať na obale od tabaku názov, ani druh príchute, napr. vo forme obrázkov ovocia. Preto v spoločnosti Al Fakher spracovali vlastný koncept označenia.

Ikona:
Šesť kategórií do ktorých sú rozdelené príchute. Každá príchuť má rozpoznateľnú ikonu/symbol.

Farba:
Farba obalu/krabičky evokuje danú príchuť, farbu ovocia, alebo inej suroviny ktorou je tabak ochutený.

Číslo:
Najdôležitejšie je číslo nachádzajúce sa v ikone/symbole, pretože predstavuje konkrétnu príchuť. Pokiaľ ste navnadení na ovocné osvieženie, neváhajte navštíviť obľúbený obchod ⇒ smoke shop bratislava. Kde okrem tovaru tohto druhu objavíte širokú škálu tabakového sortimentu.

tabak do vodnej fajky nalozeny v korunke

Zoznam tých najobľúbenejších príchutí od Al Fakher:

#6. Mäta
#7. Hrozno
#14. Slivka
#22. Čučoriedka
#23. Čerešňa
#25. Dve jablká
#26. Hrozno, ostružina
#30. Červený melón
#31. Kiwi
#33. Citrón
#40. Žltý melón
#44. Broskyňa
#50. Jahoda
#60. Mix bobuľ. Ovocia
#71. Granátové jablko

 

Článok pre vás pripravil: Smoker Joker

Veronika

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu…

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial