Ako som vybral najlepší darček pre svoju ženu

Poznáte to: blížia sa narodeniny vašej drahej nežnej polovičky a vy už neviete, aký darček by ste pre ňu po toľkých rokoch vymysleli. Oblečenie alebo kozmetiku jej kupovať nebudete, pretože sama týchto vecí nakupuje viac, než považujete za zdravé. Domácim spotrebičom by ste ju akurát tak urazili a pobytov v kúpeloch a wellness centrách už máte tiež plné zuby.

Skrytý popolník v rohu na balkóne

Obaja ste už dávno prestali fajčiť – je to nezdravé a navyše máte malé deti, ktoré nechcete učiť škodlivým zlozvykom. Ten popolník, ktorý je dômyselne skrytý v rohu na balkóne je tam len pre občasnú fajčiarsku návštevu a to, že aj vás výnimočne po náročnom dni zláka jedna cigareta, z vás fajčiara naozaj nerobí. Navyše – keď môže tajne fajčiť ona, môžete aj vy… Už dlho totiž viete o jej skrýši na cigarety: schováva ich na poličke za hromadou krémov proti vráskam.


smokeMagSk vianoce shisha

Shisha ako darček?

Na poslednej návšteve u svojho mladšieho brata sme si ku fľaške dobrého vína zafajčili shishu, vodnú fajku. Priniesol si ju z Egypta a spolu s priateľkou a kamarátmi ju fajčia pri pozeraní filmov alebo len tak, ako relax po dlhom dni v práci. Dokonca aj moja manželka, ktorá sa zvyčajne nových vecí bojí sa chopila hadice a párkrát si potiahla. No čo ma naozaj prekvapilo bolo to, že si tú chuť pochvaľovala a tešila sa z obláčikov dymu, ktoré v krúžkoch vypúšťala s detskou radosťou v očiach. Keď som sa od brata minulý týždeň snažil získať cennú radu typu „po čom ženy túžia“ ohľadom výberu narodeninového darčeka, povedal len:

„Kúp jej vodnicu a bude to zároveň darček aj pre teba!“

Chvíľu som síce váhal, no nedostatok fantázie a času ma napokon presvedčil. Zadal som teda do googlu slovné spojenie vodná fajka bratislava a vyhodilo mi to množstvo eshopov. Keďže nerád kupujem mačku vo vreci a naháňačky s kuriérmi ma tiež nebavia, vybral som proste prvý smoke shop, sadol do auta a zapol navigáciu.

Tabak, kamienky pasty… Ako si vybrať?

Vôbec som nevedel, čo všetko ku vodnej fajke potrebujem, ako to funguje a už vôbec som netušil, že okrem klasického tabaku existuje aj toľko všelijakých kamienkov, pást a želé, ktoré sú úplne bez nikotínu! Príjemná slečna v obchode mi ochotne so všetkým poradila a vysvetlila mi ako to funguje. Napokon mi pomohla vybrať krásnu, elegantnú fajku za fajn cenu. Odchádzal som s pocitom, že som svojej drahej kúpil niečo, na čo sa vlastne veľmi teším aj ja.

smokeMagSk vianoce happy woman

Romantika ako z filmu

V deň narodenín svojej ženy som deti zo škôlky odviezol rovno k rodičom, doma som uvaril výbornú večeru, pustil romantickú hudbu a zapálil sviečky. Hotová romantika ako z filmu! Ako prekvapenie navyše som v obývačke nachystal vodnú fajku a zapálil množstvo ďalších sviečok. Nikdy nezabudnem na radosť v jej očiach keď prišla domov z práce a spoločne sme sa navečerali. Následne som ju zaviedol do obývačky a spoločne sme si užili výborný relax s našou novou vodnou fajkou. Jediné negatívum toho celého je, že naozaj neviem ako toto narodeninové prekvapenie budúci rok prekonám.

Veronika

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu…

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial