Jednorázové vodné fajky sú skvelý zážitok

Pokiaľ nemáte čas zabehnúť na promenádu alebo do shisha baru, vašim fajčiarskym chúťkam rozhodne pomôžu jednorázové vodné fajky, ktoré sú, samozrejme, elektrické. To, čo hľadáte, je teda e-shisha alebo hookah pero.

Jednorázové vodné fajky neobsahujú nikotín.

To, čo fajčíte, je tak len vodná para, ktorá je s najväčšou pravdepodobnosťou ochutená. Príchutí je pritom na trhu naozaj nesmierne množstvo a obrovský výber.

Ako funguje e-shisha?

Princíp jednorázových vodných fajok je veľmi jednoduchý a podobný jednorázovým elektronickým cigaretám. Zariadenie jednoducho odbalíte, z náustka dáte dolu viečko a môžete ťahať jedna radosť.

žena má veľký výstrih a fajčí elektronickú cigaretu eshisha fantasia

Jednorázové vodné fajky s plastovými náustkami sú zasa o pár drobných lacnejšie, no rýchlejšie ich „oslintáte“ a chuť je v nich o niečo fádnejšia a zážitok bude mať svoje muchy. Tak či tak, e-shishe sú na jednorázový úlet fantastickou voľbu.

800 potiahnutí vám bude bohato stačiť

Elektronické vodné fajky sú zvyčajne na 500 alebo až 800 potiahnutí, vďaka čomu vám vydržia viac než celý deň a postačia aj na posedenie s kamarátmi. Ak ste, dajme tomu, štyria, 200 potiahnutí bude každému stačiť viac než bohato.

Jasné, trošku chýba ten sociálny faktor, kedy máte v shisha bare nápoje a navzájom si podávate náustok veľkej vodnej fajky, no aj v tomto prípade ide o skvelý zážitok, kedy si podávate elektronické pero, až kým sa nevyfajčí. A drinky si predsa viete pripraviť aj doma, vďaka čomu ušetríte obrovské množstvo peňazí.

Ceny jednorázových vodných fajok sú pritom porovnateľné s vodnými fajkami v shisha baroch a takto si navyše môžete spraviť príjemnú domácu pohodu.

Veronika

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu…

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial