Najdrahšia vodna fajka na svete

Pre potešenie náročných jedincov, ktorí si myslia, že fajčenie vodnej fajky je výborným spôsobom ako sa večer odreagovať. Značka Desvall svoje ponúka vodné fajky, z ktorých každá vodna fajka je unikátnym umeleckým dielom, vytvoreným použitím najnovších poznatkov a tradičnej remeselnej zručnosti.

V minulosti som už videl exkluzívne vodné fajky ako napríklad zákazkovú Étienne LeRoy, vodnú fajku Porsche Design, vodnú fajku zo zbierky Sadama Husseina, no vodné fajky Desvall sú určené pre znalcov.

Vodná fajka Desvall skutočne stelesňuje Švédske, kritikmi prijaté remeselnícke dedičstvo s použitím ručne tvarovanej keramiky, priekopníckym použitím kovu a technikami obrábania kože, ako aj nádherne vyrezávané sobie parohy od domorodého ľudu Sami.

Zaujímavosťou je, že pri tvorbe umelecky dokonalej vodnej fajky, Desvall vytvoril niekoľko dizajnov z limitovanej edície, v ktorej je zahrnutá aj najdrahšia vodna fajka cena za neuveriteľných $60,000.

Edícia vodných fajok Crystal Gold

S pozláteným telom a nádhernými detailmi z 24 karátového zlata spolu s ručne obrábanou bielou kožou, vodná fajka z edície Crystal Gold je najdrahšou fajkou v ponuke firmy Desvall, ktorá predstavuje neprekonateľné spojenie technologickej precíznosti a tradície ručnej výroby. Ručne vyrezávané sklo vázy bolo fúkané vo firme Orrefors vo Švédsku.

Edícia vodných fajok Gold

Opisovaná ako voľba moderných cisárov, táto kráľovská, zlatom pokrytá vodná fajka sa pýši 24 karátovým pozláteným telom aj prstencom, so stredovým prstencom kompletne pokrytým Swarovského kryštálmi. Biela, ručne obrábaná koža dotvára jej kráľovský vzhľad.

Edícia vodných fajok Black

Ovenčená 24 karátovým zlatým prstencom pokrytým Swarovského kryštálmi, táto edícia vás očarí ohromujúcou, čiernou kovovou vežou. Hadica fajky bola vyrobená z najjemnejšej ručne šitej čiernej kože.

Edícia vodných fajok Chrome

S kompletne pochrómovaným telom a stredovým prstencom, toto majstrovské dielo má tiež prstenec pokrytý Swarovského kryštálmi. Kráľovský vzhľad dotvára jemná, ručne obrábaná biela koža.

Pozoruhodné je tiež to, že vodná fajka Devall môže byť upravená podľa vkusu a požiadaviek zákazníka, ktoré predostrie počas jemu vyhovujúceho osobného stretnutia. Ak by ste náhodou chceli mať vodnú fajku s vlastným dizajnom, pripravte si na jej výrobu $100,000.

jasmin

Študentka marketingu, ktorá sa zaujíma o životný štýl, módu a krásu. Píše články o rozličných pútavých témach.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial