Vieme, kde kúpiť darček svojmu milému!

Všade samý zhon. Blížia sa Vianoce. Ľudia priam lietajú po obchodoch, aby vybrali čo najlepší darček pre svojich blízkych. Ale my sme v pohode. Iba sa potmehúdsky usmievame v sprievode kvalitnej kubánskej cigary. Pretože vieme, kde nakupovať darčeky pre fajčiarov. Nemusíme nikam chodiť. Objednávame z pohodlia domova. Kde? No predsa na Smokeshop sk.

Veľa fajčiarov o tejto stránke vie, no ak vy medzi nich nepatríte, v krátkosti vás uvedieme do deja. Smokeshop.sk je e-shop, ktorého korene siahajú až do roku 2004. Od roku 2005 patrí medzi najuznávanejšie značky vo svojej kategórii a momentálne zásobuje viac ako 60% kaviarní a shisha barov vodnými fajkami, uhlím a tabakom do vodných fajok.

Ak patríte k šikovnejším jedincom, určite vám už došlo, že Smokeshop sk nie je len taký tuctový e-shop. Preto ak hľadáte vhodný darček pre vášho milého, našli ste miesto, ktoré ich ponúka hneď niekoľko. A navyše môžete nakupovať z domu. Načo niekam chodiť?

 

darcek pre muza fajka

Kvalitný zapaľovač ako skvelý tip na darček

Ako by to vyzeralo, keby váš milý vytiahne z vrecka luxusnú cigaru za pár desiatok eur a zapáli ju lacným, nekvalitným zapaľovačom? Veru. Príjemne by sa pred kamarátmi necítil. Doprajte mu pôžitok z cigary ešte pred tým, než ju vôbec zapáli. Napríklad tak, že mu darujete parádny zapaľovač.

Vedeli ste, že existujú špeciálne zapaľovače na cigary?

A existuje hneď niekoľko druhov. Napríklad na tenké cigary vám postačí kvalitný zapaľovač s jednou tryskou. Pre hrubšie, respektíve hrubé cigary je potrebný už silnejší zapaľovač, trebárs s dvomi, tromi ba dokonca až piatimi tryskami.

Taký CIGAROVÝ ZAPAĽOVAČ 3 TRYSKOVÝ JOBON BLACK zaujme už na prvý pohľad. Nadčasový dizajn spojený s vysokou kvalitou spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších fajčiarov. Vďaka trom tryskám si hravo poradí aj s hrubými cigarami, ktoré zapáli bez menších problémov. Je plniteľný, nastaviteľný s priehľadným prúžkom na sledovanie hladiny plynu. Okrem toho je balený v praktickej čiernej krabičke, vhodný ako darček.

Alebo sa vám máli? Čo tak ZAPAĽOVAČ COHIBA BIG BLACK? Ide o výkonný cigarový zapaľovač vybavený 4 tryskami. Asi je vám jasné, že zapáli všetko, čo mu príde pod ruku. Samozrejme, nemyslíme to úplne doslova. Odľahčené masívne telo, vyrobené z kovu a plastu padne pohodlne do ruky. Zo spodnej strany zapaľovača je priestor na plnenie, klasickým plynom do zapaľovačov. Vďaka elegantnému strieborno-čiernemu prevedeniu a originálnej COHIBA krabičke je mimoriadne vhodný ako hodnotný darček.

darcek pre muza cigara smokemag

Kubánske cigary a more dymu

Zapaľovač už váš milý má? Nemá s ním však čo zapaľovať? Alebo je zbytočné ho opotrebovávať na tradičné cigarety? Kúpte mu cigary. Na Smokeshop sk nájdete cigary od výmyslu sveta. Vlhké a suché cigary a cigarky z Kuby, Nikaragui, Hondurasu, Dominikánskej Republiky a Mexika. Kubánské cigary Cohiba, Partagas, Montecristo, Hoyo de Monterrey, Bolivar, Romeo y Julieta. No vedeli by sme menovať do rána.

Ukážte mu, že si ho vážite!

Siahnite po 25 kusovom balení CIGÁR SYPUERA KING´S SELECTION – SALOMON. Cigary Sypuera King Selection sú jedny z najpredávanejších nielen v eshope Smokeshop sk, ale aj po celom svete. Čím to je? Podľa nás za to môže vysokokvalitný tabak. Ako inak. Ten totiž pochádza z fariem v úrodnej doline Jamastran Valley v provincii El Paraiso v Hondurase. V skratke sú to cigary, ktorými môže pred kamarátmi zamachrovať. A navyše sa jeho chuťové bunky potešia. A poriadne.

Hľadáte niečo za rozumnú cenu?

V tom prípade odporúčame 8 kusový set VEGAFINA MINUTOS. Za približne 30 eur doprajete partnerovi neopísateľný zážitok z ručne vyrábaných cigár, ktoré sú balené z odrôd tabakov Piloto Cubano a Olor a z Kolumbie a Hondurasu. Tieto Cigary sú vhodné aj pre začiatočníkov, ak váš partner nie je úplne skúsený fajčiar.

muž s fajkou

Priateľ je filozof?

Rád sa zatvára v izbe, sedí v kresle a necháva sa unášať vlnami nekonečných myšlienok? Alebo je rád odlišný od ostatných? Fajky sú v tomto prípade niečo preňho!

Darček, ktorý vaša peňaženka takmer nepocíti.

Reč je o FAJKE SYPUERA 2042. Je to vysokokvalitná fajka vhodná pre milovníkov tradičných fajok, alebo pre vášnivých zberateľov. Ak je niektorá fajka vhodná ako vianočný darček, tak je to táto. A v balení nájdete okrem krásnej fajky aj textilné púzdro a stojan. No oplatí sa vám to nekúpiť?

A nezabudnite mu k tomu dokúpiť aj fajkový filter, ktorý je vyrobený z morskej peny. Aby bolo fajčenie o kúsok bezpečnejšie a neškodilo toľko zdraviu vášho milovaného.

No čo, vybrali ste si niektorý z produktov? Objednáte si ho až k sebe domov ešte dnes? Alebo ste nerozhodní a ešte vám to chvíľu potrvá? Máte čas, doručenie na Smokeshop.sk je totiž expresné, preto máte produkt doma do pár dní. Ale dajte pozor, aby sa nevypredalo niečo, po čom váš partner túži.

Klikni na ⇒ SmokeShop.

 

veselí muži s fajkou
darcek pre muza fajka smokeshop

Veronika

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu…

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial