Výhody kanabinoidov (CBD) nájdených v lekárskej marihuane

Počul som niečo v televízii o Marihuanovej únii. Myslím, že sa nachádza v LA v Kalifornii. Tak som navštívil ich stránku. Jedná sa o Úniu lekárskej marihuany pre občianske práva pacientov. Nižšie sú uvedené ich kontaktné údaje, ale to čo som našiel je graf, ktorý ukazuje chemickú analýzu našej milovanej rastlinky.

Výhody kanabinoidov (CBD) nájdených v lekárskej marihuane

Konope poskytuje vysoko stráviteľný guľovitý proteín, ktorý je vyrovnaný pre všetky esenciálne aminokyseliny. Konope poskytuje ideálny pomer omega 6 a omega 3 esenciálnych mastných kyselín. Avšak, konope je jediným známym zdrojom esenciálnych kyselín kanabinoidných. Je zrejmé, že všetkých 7 miliárd jednotlivcov by získalo z prístupu ku konope ako k jedinečnému „funkčnému jedlu“.

Únia hlboko podporila prácu Dr. Courtneyho, kde skúmal a poukazoval na výhody kanbinoidov nájdených vo všetkých kmeňoch lekárskej marihuany, tiež známej ako konope. Jedinou prekvapujúcou skutočnosťou je, že väčšina zdravotných výhod lekárskej marihuany sa zrealizuje len vtedy, keď sa rastlina spotrebuje vo svojom prirodzenom živom a surovom stave. Môžete si prečítať článok o výhodách surového konope v nedávnom diele New Settler.

Navštívte stránku cannabisinternational.org, aby ste sami preskúmali tento výskum vo väčších detailoch. Poskytne vám mnoho odkazov na vedecké články, súdne konania, a oveľa viac. Skoro sa vráťte, pretože máme v pláne v blízkej budúcnosti diskutovať viac o tomto revolučnom výskume.

Tento záznam bol zverejnený štvrtok 22. marca 2012 o 23:25 a je podaný v rámci Featured, News. Môžete sledovať všetky reakcie na tento záznam pomocou RSS 2.0 feed. Reakcie sú momentálne uzavreté, ale môžete reagovať z vašich vlastných stránok.

ČO JE ÚNIA PRE PACIENTOV LEKÁRSKEJ MARIHUANY?

The Union of Medical Marijuana Patients -UMMP (Únia pre pacientov lekárskej marihuany) je nezisková organizácia občianskych práv, založená v Los Angeles v Kalifornii. Vďaka agresívnym právnym a politickým krokom v súvislosti so vzdelaním a poradenstvom o súlade s právom štátu, je Únia zasvätená ochrane a presadzovaní práv lekárskeho konope pre pacientov. S filozofiou osobného rastu a zodpovednosti, Únia podporuje pacientov, ich členské organizácie a dôvod slobody po celej našej krajine.

UMMP doladila svoj ​​model právne vyhovujúcej asociácie lekárskeho konope pre pacienta, a dokončila jeho samoregulačný produkt AgSite Secure, aby zabezpečila všetkým Kalifornčanom užívanie lekárskeho konope, a vytvárajúce sa združenia pacientov majú možnosť tak urobiť s jasným a jednoznačným chápaním zákona.

Únia pacientov lekárskej marihuany sa zaväzuje k rozumným predpisom pre združenia pacientov a ich výdajní, za zodpovednosť správania sa pacientov a spoluprácu v oblasti presadzovania práva. Naše mottá sú „Rešpektovať lekárstvo; Rešpektovať pacienta“ a „Čím viac práv prehlasujete, tým viac práv máte.“

jasmin

Študentka marketingu, ktorá sa zaujíma o životný štýl, módu a krásu. Píše články o rozličných pútavých témach.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial